تبلیغات
برنامه،تم،آموزش،موبایل و...

برنامه،تم،آموزش،موبایل و...

  • خوش آمدید
خوش آمدید
 

آیا تمایل دارید که بدون کلیک ماوس خود ترافیک نامحدود برای وب سایت خود ایجاد نمایید؟ با استفاده از سیستم رنک ساز وب سایت شما برای هزاران کاربر  365 روز از سال بصورت 24 ساعته به نمایش در می آید. این سیستم کاملا اتوماتیک می باشد.

همه آنچه نیاز دارید این است که بصورت رایگان ثبت نام کنید و اجازه دهید سیستم برای شما کار کند.

همین امروز در سامانه افزایش آمار بازدید عضو شوید و 100 امتیاز هدیه دریافت نمایید !

در برابر هر 4 بازدید که توسط شما بصورت اتوماتیک انجام شود ، 3 نفر از سایت شما بازدید خواهند نمود.

  سایت رنک ساز یک تایمر 20 ثانیه ای دارد. بنابراین در هر ساعت می توانید 180 امتیاز کسب نمایید. که برابر خواهد بود با 4320 امتیاز در شبانه روز که هرگز متوقف نخواهد شد.

نحوه کسب امتیاز در سایت:

پس از عضویت شما یک لینک کسب امتیاز دریافت می کنید که باز کردن آن برای شما افزایش امتیاز در پی خواهد داشت. توسط سیستم Autosurf هر 20 ثانیه یک سایت برای شما به نمایش در می آید که بسته به نوع اکانت شما امتیازها محاسبه می گردد.

همچنین شما می توانید بدون مشاهده سیستم Autosurf از طریق بخش خرید امتیاز برای نمایش سایت خود امتیاز تهیه نمایید. همچنین می توانید با معرفی دوستان خود و افزایش زیرمجموعه های خود بخشی از امتیاز کسب شده توسط آنها را دریافت نمایید..

اکانت هایی که توسط سامانه رنک ساز برای شما ارائه می شود:


- Basic Account : در این نوع اکانت بسته به وضعیت مشاهده شما (minimized or maximized) برای هر سایت 0.75 یا 1 امتیاز به شما تعلق می گیرد. امتیاز ها بصورت اتوماتیک بین سایت های تایید شده شما تقسیم می شوند. این اکانت رایگان می باشد.

- Silver Account : در این نوع اکانت بسته به وضعیت مشاهده شما (minimized or maximized) برای هر سایت 1.25 یا 1.75 امتیاز به شما تعلق می گیرد. امتیاز ها بصورت اتوماتیک بین سایت های تایید شده شما تقسیم می شوند. هزینه ارتقاء اکانت شما به این نوع 7000 تومان برای یک ماه می باشد.

- Gold Account : در این نوع اکانت بسته به وضعیت مشاهده شما (minimized or maximized) برای هر سایت 1.75 یا 2.25 امتیاز به شما تعلق می گیرد. امتیاز ها بصورت اتوماتیک بین سایت های تایید شده شما تقسیم می شوند. هزینه ارتقاء اکانت شما به این نوع 12000 تومان برای یک ماه می باشد.

- با هر نوع اکانت می توانید تا 10 سایت برای نمایش داشته باشید.

روش ثبت نام:

بعد از پر کردن فرم دو لینک کسب امتیاز و معرفی زیرمجموعه ها که در ایمیل  برای شما ارسال می شوند مورد نیاز شما خواهند بود.

برای ثبت نام روی بنر زیر کلیک کنید